ЛЕТО 2022 САНТОРИНИ – НАЈМОНДЕНСКИОТ ОСТРОВ

САНТОРИНИ ЛЕТО '22
559 519€

★ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ЦЕНИТЕ НА АРАНЖМАНИТЕ★

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Еднодневна посета и шопинг во Солун

★Шопинг во Солун★
€16

★ Eднодневно капење во Грција – Неа Флогита ★

★Eднодневно капење★
€20

АНТАЛИЈА ЧАРТЕР 2022 ★ ЈАВЕТЕ СЕ НА 078 268 506★

АНТАЛИЈА ЧАРТЕР 2022
€*** Попуст до 50% ***

ЕГИПЕТ ЧАРТЕР 2022 – ПРОМО !

ЕГИПЕТ ЧАРТЕР 2022
€ПРОМО ЦЕНИ

ШПАНИЈА Лето 2022 | БУС | ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА
€379

11-ти OКТОМВРИ | КАПАДОКИЈА + АНКАРА

НОВО! 11TИ ОКТОМВРИ
239 199€

11-ти OКТОМВРИ | САНТОРИНИ

11-ТИ ОКТОМВРИ
249 219€

11-ти OКТОМВРИ | ИСТАНБУЛ – Царската престолнина

11-ТИ ОКТОМВРИ
159 129€

11-ти OКТОМВРИ | ЕВИЈА ЛУТРА ЕДИПСОС

11-ТИ ОКТОМВРИ
149 129€

11-ти OКТОМВРИ | ЧЕШМЕ -ТУРЦИЈА

11-ТИ ОКТОМВРИ
179 149€

11-ти OКТОМВРИ | ПАРИЗ | АВИОН

11-TИ ОКТОМВРИ
459 399€

23-ти ОКТОМВРИ | КАПАДОКИЈА + АНКАРА

23-TИ ОКТОМВРИ
239 199€

23-ти ОКТОМВРИ | САНТОРИНИ | BUS

8-МИ СЕПТЕМВРИ
249 219€

23-ти ОКТОМВРИ | МАЛТА | АВИОН

23-ти Октомври
359 329€

ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА | КИПАР Aвион

ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА
299 269€

СИЦИЛИЈА НОЕМВРИ | АВИОН

НОЕМВРИ 2022
520 489€

ДУБАИ – АВИОН | Burj Khalifa, Palm Jumeirah

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА
€од 559

Андалузија – Малага & Гранада & Кордоба & Севиља

ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА
€ од 519